Grafik zajęć dzieci 2023/2024

Zajęcia dla dzieci – Poznań

Zapraszamy na zajęcia Aikido dla dzieci,
które są doskonałą okazją do zadbania o rozwój fizyczny dziecka
i umożliwiają wykorzystanie dziecięcej energii podczas ćwiczeń i zabaw z rówieśnikami.

Szkoła Podstawowa nr 17 – Piątkowo
Os. Bolesława Chrobrego 105, Poznań

Treningi odbywają się
w poniedziałki i środy:

17:15-18:00 – dzieci grupa początkująca i średniozaawansowana

18:00-19:00 – dzieci grupa zaawansowana

19:00-20:15 – młodzież i dorośli

Pierwszy trening – 4. września.

Szkoła Podstawowa nr 88 – Grunwald
ul. Swoboda 53, Poznań

Treningi odbywają się
we wtorki i czwartki:

17:30-18:15 – dzieci grupa początkująca i średniozaawansowana

18:15-19:30 – młodzież i dorośli

Pierwszy trening – 5. września.

Szkoła Podstawowa nr 61
ul. Szczepankowo 72a, Poznań

Treningi odbywają się
w poniedziałki i piątki:

17:00-18:00 – dzieci grupa początkująca i średniozaawansowana

Pierwszy trening – 8. września.

Do zobaczenia na macie! 🙂

.

.

.

Dlaczego warto zapisać dzieci na zajęcia w naszej szkole w Poznaniu?

Aby praktykowanie aikido było efektywne oraz skuteczne, zajęcia powinny odbywać się regularnie. Dlatego nasze zajęcia dla dzieci odbywają się przeważnie dwa razy w tygodniu. Bardzo dobrym rozwiązaniem są regularne, lecz krótsze ćwiczenia. Długie i rzadkie treningi sprawią, że maluch czy nastolatek będzie przeciążony. W Aikido Kids pragniemy jak najbardziej ułatwić naszym podopiecznym korzystanie z treningów. Dlatego zajęcia nie odbywają się w prywatnej siedzibie firmy czy w domu kultury, a w szkołach, do których uczęszczają dzieci. Obecnie współpracujemy z kilkoma podstawówkami oraz przedszkolami w mieście Poznań, które cenią nas za profesjonalizm oraz dobre podejście do uczniów.

Zajęcia dla dzieci w Poznaniu odbywają się dwa razy w tygodniu, po południu lub wieczorem. Chcemy, by każdy miał możliwość uczestnictwa w nich, dlatego treningi organizowane są jedynie po lekcjach. Z każdą szkołą podstawową ustalamy przeważnie dwa konkretne dni, obecną listę miejsc, w których prowadzone są treningi, mogą Państwo zobaczyć na naszej stronie internetowej. Mamy cztery grupy zaawansowania – dla początkujących, średniozaawansowanych oraz zaawansowanych i młodzieży. Dla najmłodszych organizujemy treningi równe długości jednej godziny lekcyjnej, czyli 45 minut. Starsi uczestniczą zwykle w godzinnych ćwiczeniach

Zajęcia dla dzieci w mieście Poznań. Pierwsza lekcja gratis!

Wiadomo, że nowy, do tego taki specyficzny sport, może mniej lub bardziej przypaść dziecku do gustu. Dlatego pierwszy trening ma charakter pokazowy i jest całkowicie darmowy. Uczestnik może sam zdecydować czy będzie kontynuował zajęcia. Co więcej, wszystkie treningi rozpoczynają się wraz z początkiem roku szkolnego, na początku lub w połowie września, ale zapisać można się w każdej chwili. Dzięki temu dzieci mogą spróbować swoich sił w tych dodatkowych ćwiczeniach fizycznych, które są zdecydowanie ciekawsze niż klasyczne zajęcia z wychowania fizycznego. Zapraszamy najmłodszych, starszych oraz nastolatków, którzy chcą rozpocząć przygodę ze sztukami walki.