Trenerzy

 • Instruktor Norbert RzepeckiNorbert Rzepecki 1 DAN

   Inż. zootechniki Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Swoją przygodę ze sportem rozpoczął od treningów pływackich, kontynuując je przez okres kilku lat. W późniejszym czasie trenował futbol amerykański, jednak najbardziej związany jest z Aikido. Treningi rozpoczął 15 lat temu i nieustannie poszerza swoją technikę do dnia dzisiejszego. Od ponad 10 lat prowadzi treningi zarówno z osobami dorosłymi jak i dziećmi w wieku przedszkolnym oraz szkolnym.

   

   

   Instruktorka Anna KazmierczakAnna Kaźmierczak 1 DAN

  Mgr inż. nauk towaroznawczych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Związana ze sportem od najmłodszych lat. W wieku 6 lat zaczęła przygodę z tańcem towarzyskim, w późniejszym czasie jednocześnie trenowała karate shotokan. W wieku 14 lat rozpoczęła intensywne treningi Aikido i do dziś systematycznie rozwija swoje umiejętności w tym zakresie. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi oraz dorosłymi. W wolnych chwilach bierze udział w zawodach triathlonowych, kolarskich oraz biegowych.

   

   

   

  Prowadzący zajęcia instruktorzy Norbert Rzepecki i Anna Kaźmierczak posiadają uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej „specjalność samoobrona” oraz kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz z dorosłymi.